Rekonstrukce a modernizace energetického hospodářství, Pila FEP Návsí

Datum: 12.8.2013
Dodávka a montáž ocelové konstrukce a opláštění haly.

Odběratelem je společnost MPS Monst a.s. Prostějov a zastavěná plocha je 900 m2.

Rekonstrukce a modernizace energetického hospodářství, Pila FEP Návsí spočívá v kompletním provedení ocelové konstrukce technologie a v rozsahu projektové realizační dokumentace. Jedná se o dodávku a montáž ocelové konstrukce a opláštění haly Energetické hospodářství a dodávka a montáž vnitřní ocelové konstrukce pro technologii v kotelně a strojovně.

Jedná se o systém rámové konstrukce, počet lodí - 3. Všechny díly ocelové konstrukce jsou otryskány kovovým granulátem. Spojovací materiál ocelové konstrukce je v pozinkovaném provedení. Krajní lodě jsou bez štítových sloupů. Hlavní nosná ocelová konstrukce - vazníky, sloupy, střešní a stěnové ztužení. Všechny díly ocelové konstrukce jsou otryskány granulátem a následně žárově pozinkovány.

Pomocná konstrukce - střešní vaznice z tvarovaných tenkostěnných pozinkovaných profilů v přírodním provedení, stěnové paždíky z tvarovaných tenkostěnných pozinkovaných profilů v přírodním provedení, okenní příčle z tvarovaných tenkostěnných pozinkovaných profilů v přírodním provedení, vratové rámy, obrubník světlíku, ocelová konstrukce z tenkostěnných ocelových profilů. Spojovací materiál je v pozinkovaném provedení.

Střešní plášť - ve dvou lodích je zateplený, v jedné lodi nezateplený. Střešní plášť představuje projekčně a dodávkové ucelený systém sestávající z vlastního plášťového materiálu, hřebenových a lemovacích plechů, těsnících prvků a klempířských výrobků. Spojovací materiál je v pozinkovaném provedení. Podokapové žlaby a svody jsou z ocelového pozinkovaného lakovaného plechu.

Průběh výstavby Hala - Návsí.

 

Rádi byste získali více informací?

Zadejte poptávku

Ředitelství společnosti
 +420 234 720 308
Kontejnery
 +420 234 720 308
Výměnné nástavby
 +420 584 401 154
Ocelové konstrukce
 +420 731 663 536
Kontaktovat