Stavíme mateřskou školku pro 75 dětí v Jiříkově

Datum: 21.8.2014
Demolice a výstavba MŠ v Jiříkově s nosnou ocelovou konstrukcí.

Montovaná Mateřšká škola Jiříkov pro 75 dětí

Výstavba nové Mateřské školy Jiříkov probíhá od začátku června. Výstavbě předcházela demolice staré budovy školy. Objekt novostavby mateřské školky systému WAREX byl navržen pro 75 (3x25) dětí a celková zastavěná plocha je 446 m2. Budova má půdorysný tvar obdélníku, je nepodsklepená a má 2 nadzemní podlaží, zastřešení je sedlovou střechou. V objektu jsou 3 třídy, každá po 25 dětech, celková kapacita je 75 dětí. Hlavní vstupy do objektu jsou řešeny z jižní strany.

Hlavní nosnou ocelovou konstrukci objektu mateřské školy tvoří příčné dvoupatrové rámové vazby. Ocelová konstrukce včetně schodiště je založena na základových patkách a pasech z prostého betonu. Součástí vnitřních konstrukcí je výtahová šachta. Vnitřní schodiště je ocelové s betonovými prefabrikovanými stupni. Venkovní schodiště je ocelové a bude sloužit jako únikové. Do objektu je navržen jídelní výtah pro dopravu jídel z varny do přípravny v 2. NP. Nosnost výtahu bude min. 100kg.

Podlahy v objektu jsou řešeny v kancelářích, šatnách a hernách zátěžovým PVC. V hernách bude částečně použit zátěžový koberec. V ostatních místnostech bude použita keramická dlažba s protiskluzovým povrchem. Podhledy budou z SDK desek na ocelovém zavěšeném rastru. V umývárnách, varně a ostatních vlhkých provozech budou použity SDK desky do vlhkého prostředí. Svítidla jsou stropní přiložená nebo zapuštěná. Okna budou plastová s izolačním zasklením, s teplým distančním rámečkem, barva rámu bílá, s celoobvodovým kováním. Vstupní dveře do objektu budou hliníkové, částečně prosklené izolačním dvojsklem. Vchodové dveře budou opatřeny elektronickým zámkem s mechanickým odblokováním napojeným na elektronického dveřního vrátníka. Vytápění je centrální. V technické místnosti jsou umístěny dva kondenzační plynové kotle. Rozvody jsou vedeny převážně v podlahách. Otopná tělesa jsou desková. Objekt bude mít hromosvod.

Výstavba MŠ pro 75 dětí v Jiříkově.

 

Rádi byste získali více informací?

Zadejte poptávku

Ředitelství společnosti
 +420 234 720 308
Kontejnery
 +420 234 720 308
Výměnné nástavby
 +420 584 401 154
Ocelové konstrukce
 +420 731 663 536
Kontaktovat