O WAREXU a projektu Poschle

Datum: 3.10.2016
obrázek

  1. O  WAREXU

WAREX spol. s r.o. je čistě česká společnost, působící na trhu výroby modulárních systémů a ocelových konstrukcí více jak 25 let se sídlem v Praze a výrobními závody v Javorníku a Jeseníku. Společnost zaměstnává více jak 150 kmenových zaměstnanců a za dobu působení v oblasti výstavby modulárních staveb a OK realizovala více jak 500 referenčních objektů.

Naše aktivity zahrnují nejen prodej, dodávku a montáž výrobků WAREX, ale realizujeme celý výrobní proces - od vývoje a návrhu až po logistiku v organizaci výstavby objektů, formou generálního dodavatele. Realizujeme stavby  jako investici objednavatele ale dokážeme zajistit i financování objektů prostřednictvím krátkodobých a dlouhodobých pronájmů.     

     2. O projektu Poschle z pohledu WAREX

Projekt Poschle byl jeden z prvních „průkopnických“ projektů v oblasti zabezpečení sociálních bytů formou výstavby objektu z obytných kontejnerů.

Výstavba formou - WAREXu generálního dodavatele stavby (výstavba jak spodní a vrchní  stavby, tak i přilehlých prostor a parkoviště, byla plně v režii WAREXu. Doba výstavby, což byl jeden z prioritních parametrů Veřejné zakázky byl  2,5 měsíce (od ½ července 2006 do 9/2006).

Ekonomika projektu z pohledu porovnání ceny výstavby stejného objektu standardní formou konvenční výstavby a využití modulárního systému WAREX byla cca o více jak 20% úspornější v přímých nákladech a společně s časovým hlediskem naprosto unikátní. Při pohledu na celou stavbu dnes, tedy po 10 letech lze konstatovat, že v případě správného zvolení použitých materiálů (byty 1. kategorie, anti vandal provedení, speciální vyztužení stěn atd) a nastavení režimu dodržování provozního řádu objektu obyvatel v objektu, životnost takové stavby je totožná, jako konvenční výstavba.

 

 

Rádi byste získali více informací?

Zadejte poptávku

Ředitelství společnosti
 +420 234 720 308
Kontejnery
 +420 234 720 308
Výměnné nástavby
 +420 584 401 154
Ocelové konstrukce
 +420 731 663 536
Kontaktovat