Obytné kontejnery a stavební moduly

OBYTNÉ MODULY WAREX

WAREX spol. s r.o. je předním výrobcem obytných a sanitárních modulů. V současné době kontejnerové sestavy splňují ty nejnáročnější podmínky pro modulové objekty. 

Vedle stavebních kontejnerů, které se užívají jako zařízení stavenišť, se soustředíme na speciální stavební moduly podle přání a plánů zákazníka. Jsme schopni nadstandartně splnit ty nejnáročnější podmínky kladené na kvalitní a efektivní budovy (zvýšená tepelná odolnost, odstranění veškerých tepelných mostů, dosažení úplné vzduchotěsnosti modulů a zajištění řízené tepelné výměny vzduchu vnitřního prostoru modulových budov).

Výroba obytných kontejnerů

Společnost WAREX vyrábí moduly od vlastního vývoje a výzkumu, využíváme nových technologií a materiálů, vlastního svaření ocelových rámů až po jejich komplexní montáž ve výrobních závodech v Javorníku (zrekonstruován a rozšířen v roce 2010) a Jeseníku (zrekonstruován v roce 2016).

Při vlastní výrobě používáme pouze prvotřídní vstupní materiály s důrazem na vyloučení všech škodlivých látek (především v použitých dřevotřískách, izolacích a laku).

Dodávky modulů jsou realizovány v produktové řadě WAREX STANDARD nebo podle individuálního požadavku odběratele.

Kontejnery mají standardně půdorysné rozměry 6x2,5 m a vnitřní výšku 2,5 m. Jsme však specialisté na nestandartní obytné moduly, které vyrábíme podle přání zákazníků – délka modulu až 10 m, šíře až 3,5 m, vnitřní výška až 3 m, zvýšená tepelná odolnost, sádrokartonové vnitřní stěny, požární odolnost, různé druhy fasád a střech.

Pod vlastním logem WAREX zajišťujeme dodávky modulárních budov formou generální dodávky stavby, tj. vrchní stavbu, základy i přípojné inženýrské sítě nebo pouze vrchní stavbu budovy. Modulární stavby mohou mít různé typy finálních fasád (plech, dřevěný obklad, keramický obklad, kazety atd.). Stejně tak vnitřní povrchy stěn jsou realizovány podle přání zákazníka a účelu využití prostor (laminované desky, fermacel nebo sádrokarton s nátěrem nebo tapetou, obklady, dlažby apod.).

Moduly nacházejí své uplatnění především v oblasti: zařízení staveniště, ubytovací prostory, sociální byty, výstavba škol a školek, kanceláře, vojenské mise atd. 

Pronájem obytných kontejnerů

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem standartních obytných kontejnerů. Tím umožňujeme zákazníkům uspořit vlastní investice. Zákazníci tak mohou investovat a plně se soustředit na vlastní hlavní podnikatelskou činnost. Zákazníkům zajistíme dopravu modulů, jejich montáž, údržbu a opravy, po skončení nájmu demontáž a odvoz zpět na naše kontejnerové depo.

 

Rádi byste získali více informací?

Zadejte poptávku

Ředitelství společnosti
 +420 234 720 308
Ocelové konstrukce
 +420 731 663 536
Obytné kontejnery
 +420 234 720 308
Výměnné nástavby
 +420 584 401 154
Kontaktovat