Profil společnosti

Jsme moderní a dynamická společnost zabývající se činnostmi od návrhu přes výrobu až po montáž kontejnerů/modulových staveb a zhotovení výměnných nástaveb.

Modulové stavby z kontejnerů mohou být realizovány jako generální dodávky (pro Českou a Slovenskou republiku) nebo jako subdodávka vrchní modulové stavby.

Ředitelství společnosti WAREX

Kontejnery/modulové stavby jsou užívány jako dočasné, ale i jako trvalé stavby pro zařízení stavenišť, výstavby ubytovacích objektů, sociálních bytů, zázemí sportovišť, školy a školky. Využití tohoto variabilního systému je neomezené. Slouží i jako trvalé objekty občanské vybavenosti, bytové domy, zdravotnická zařízení, školy, školky, klubovny, zařízení pro seniory, byty nebo sportovní zázemí.

Vlastním vývojem a výrobou kontejnerů se zabýváme již od roku 1991. V roce 2007 jsme část svých výrobních kapacit prodali zahraniční společnosti. Od roku 2015 jsme produkci modulů obnovili a přišli s novým a vylepšeným technickým řešením kontejnerů, které splňují ty nejnáročnější podmínky pro modulové objekty.

Pronájem kontejnerů realizujeme na území České, ale i Slovenské republiky. Pronájem může být dlouhodobý nebo i krátkodobý. Přitom veškerý servis a péči jsme schopni plně zajistit.

Od r. 2018 se naše společnost WAREX spol. s r.o. zaměřila na výrobu a prodej výměnných nástaveb pro nákladní kombinovanou přepravu zboží. Výměnné nástavby patří do skupiny intermodálních nákladních jednotek a jejich využití je především v kombinované dopravě po silnici, železnici, vnitrozemské vodní a námořní dopravě.

Za dobu své existence na českém i zahraničním trhu jsme realizovali již více než 500 průmyslových a občanských staveb a vyrobili jsme více jako 60 tisíc kontejnerů. Na základě dlouholetých zkušeností a znalostí všech našich pracovníků projekce, konstrukce, výroby a realizace spolehlivě zajišťujeme kompletní zakázky všech typů – od přípravné fáze až po předání samotného díla k užívání zákazníkovi.

Výroba kontejnerů i výměnných nástaveb probíhá ve vlastním výrobním závodě, který byl kompletně rekonstruován a rozšířen již v roce 2010. Závod má tři hlavní výrobní haly, moderní lakovnu, tryskač pro čištění materiálu, obráběcí a pálící centrum. Výrobní závod společnosti WAREX je vybaven nejmodernější technologií pro dělení materiálu, svařování a lakování.

Základní filosofií v podnikání naší společnosti je:

"rychlost - kvalita - spolehlivost".

Výsledky naší práce nás také zařadily mezi 100 nejlepších společností v České republice.

Výrobní závod Javorník

Jsme hrdým držitelem systémového certifikátu jakosti ISO 9001:2008 s uplatněním EN ISO 3834-2:2005, tzv. velkého průkazu způsobilosti pro provádění ocelových konstrukcí dle EN 1090-1:2009 + A1:2011, dále ISO 14001:2004 a jsme rovněž držiteli certifikátů PQ VOB a CSC C745-516 pro výměnné nástavby.

 

Rádi byste získali více informací?

Zadejte poptávku

Ředitelství společnosti
 +420 234 720 308
Kontejnery
 +420 234 720 308
Výměnné nástavby
 +420 584 401 154
Ocelové konstrukce
 +420 731 663 536
Kontaktovat